راهنمای خرید مطمئن اکانت از طریق وبسایت کلش آپ


امنیت و تضمین نقل و انتقال:

از آنجایی که مشکل اکثر کاربرها و خریداران محترم بحث اعتماد به وبسایت است این موضوع ابتدا بررسی می شود.
وبسایت کلش آپ جز برترین و معتبرترین مراکز خرید و فروش اکانت کلش آف کلنز است تا کنون مشکل قضایی در این زمینه پیش نیامده همچنین آدرس محل کسب و کار و شماره ثابت محل کسب و کار، در قسمت تماس با ما، قرار داده شده است.
کلش آپ به عنوان واسطه بین خریدار و فروشنده قرار می گیرد و تضمین ۱۰۰% می نماید تا پول حاصل از فروش به فروشنده و اکانت فروخته شده با تغییر اطلاعات ریکاوری و تنظیم رمز عبور جدید به خریدار برسد.
(برای پیگیری مسائل احتمالی آینده، وبسایت کلش آپ تمامی اطلاعات هویتی فروشنده از قبیل شماره ثابت و آدرس محل کار و یا سکونت را از وی اخذ می نماید)

همه کارهای لازم برای نقل و انتقال نظیر تغییر پسورد جیمیل و حذف و تغییر اطلاعات برای عدم ریکاوری شدن جیمیل فروخته شده انجام می شود و سپس اکانت به خریدار تحویل داده می شود. تنها کاری که خریدار باید انجام بدهد انتخاب اکانت مورد نظر و واریز وجه خرید می باشد.

مهم: کلش آپ به عنوان واسط تنها و تنها وظیفه دارد اکانت را کامل از فروشنده دریافت، تست و به خریدار تحویل دهد و مبلغ واریزی خریدار را به حساب فروشنده واریز کند، دیگر هیچ گونه مسئولیت،تعهد و یا تضمینى در قبال اکانت واگذار شده از سوى فروشنده به خریدار را نمی دهد و خریدار خود مسئولیت کلیه عواقب احتمالى را بر عهده میگیرد.

کمیسیون و درصد سایت از هر معامله به شرح زیر است:
اکانت های تا مبلغ ۹۹ هزار تومان بعد از فروش مبلغ ۵ هزار تومان کسر خواهد شد.
اکانت های با مبلغ بین ۱۰۰ تا ۲۹۹ هزار تومان بعد از فروش مبلغ ۱۰ هزار تومان کسر خواهد شد.
اکانت های با مبلغ بین ۳۰۰ تا ۶۹۹ هزار تومان بعد از فروش مبلغ ۱۲ هزار تومان کسر خواهد شد.
اکانت های با مبلغ بین ۷۰۰ تا ۹۹۹ هزار تومان بعد از فروش مبلغ ۱۵ هزار تومان کسر خواهد شد.
اکانت های با مبلغ بین ۱ میلیون تا ۲ میلیون تومان بعد از فروش مبلغ ۲۰ هزار تومان کسر خواهد شد.
اکانت های مبلغ ۲ میلیون به بالا، به ازای هر ۵۰۰ هزارتومان بعد از فروش مبلغ ۷۵۰۰ تومان کسر خواهد شد.

نکته: هزینه پرداخت کمیسیون بعهده خریدار است.

قانون فسخ معامله:
فسخ معامله بعهده طرفین معامله می باشد و سایت در این امر دخالتی نخواهد داشت و طرفین باید بین خود سازش کنند.

 

مراحل خرید به این شرح است:

لطفا قبل از واریز مبلغ اکانت از طریق شماره ۰۹۳۳۲۱۲۴۱۹۷ (مدیر وبسایت) از طریق تلگرام ارتباط برقرار نموده و از موجود بودن اکانت اطمینان حاصل فرمائید. ممکن است همزمان با شما فرد دیگری اقدام به خرید کرده باشد.
بعد از تایید، مبلغ معادل قیمت آگهی مورد نظر برای خرید + (کمیسیون سایت بابت تضمین انتقال) را به شماره کارت ۶۱۰۴۳۳۷۷۵۸۲۳۵۳۱۹ و یا شماره حساب ۵۹۰۸۸۴۶۵۴۹ بانک ملت آقای “مهدی لرستانی” واریز کنید.
پس از واریز وجه خرید با مدیریت وبسایت از طریق تلگرام ارتباط برقرار نمایید و نام مپ (دهکده، اکانت) خریداری شده و همچنین اطلاعات پرداختی را برای ایشان ارسال فرمائید.

توجه: اکانت خریداری شده پس از طی شدن مراحل امنیتی (تغییر رمز عبور، تنظیم دومرحله ای و تغییر شماره پشتیبانی) نهایت ۱ ساعت پس از واریز وجه به خریدار تحویل داده خواهد شد.
لطفا به هیچ وجه به صورت مستقیم با فروشنده وارد معامله نشوید، در غیر اینصورت وبسایت کلش آپ هیچ مسئولیتی در قبال کلاهبرداری های احتمالی و یا عدم واگذاری اکانت خریداری شده به عهده نخواهد داشت.

باتشکر